a happy boy taking a shower

Jak się pozbyć mięczaka zakaźnego pod prysznicem

Mięczak zakaźny to bardzo zaraźliwy wirus, który wywołuje na skórze czerwone grudki i guzki. Mimo, że choroba jest względnie niegroźna, guzki można łatwo podrażnić i wywołać swędzenie oraz dyskomfort.

U niektórych osób zwykłe mydło lub żel pod prysznic mogą pogorszyć przebieg choroby. Wiele popularnych kosmetyków zawiera składniki, które zwiększają wrażliwość guzków i ułatwiają wirusowi dalsze przenoszenie się.

conzerol-soapZ tego powodu tak długo, jak wirus jest obecny w organizmie, zalecane jest używanie mydła stworzonego specjalnie dla osób chorych na mięczaka zakaźnego . Mydło Conzerol® zawiera specjalną formułę złożoną ze skutecznych olejków eterycznych, która leczy chorobę i uśmierza swędzenie skóry.  Używane razem z maścią Conzerol® Plus mydło może przyspieszyć proces zdrowienia. Przy użyciu obu środków zmiany na skórze ustępują w ciągu nawet tygodnia. Możesz mieć pewność, że guzki nie powrócą oraz że nie zarazisz Twoich bliskich.

Mięczak zakaźny u dzieci powinien być leczony skutecznymi i sprawdzonymi środkami jak Conzerol® Plus. Guzki mogą się łatwo rozprzestrzenić na nowe obszary skóry lub przenieść się na Twojego partnera lub dzieci. Wirus może być aktywny przez wiele miesięcy, a nawet lata. Przez ten czas ciągle możesz zarażać inne osoby.

Mydło Conzerol i maść Conzerol® Plus są używane przez tysiące zadowolonych klientów i zebrały znakomite opinie od ludzi, którzy zauważyli szybkie rezultaty. Podczas, gdy inne sposoby leczenia mięczaka zakaźnego u dzieci mogą zostawić blizny i grożą infekcjami, Conzerol® Plus jest bezpieczny i bezbolesny.

 

POZBĄDŹ SIĘ MIĘCZAKA SZYBKO I BEZBOLEŚNIE

98% effective Efektywność 98% *Rezultaty mogą się różnić w zależności od przypadku Money back Gwarancja zwrotu pieniędzy Free shipping Darmowa dostawa

Kup teraz

Conzerol