Conzerol®
dla dzieci

Szybki i skuteczny powrót do zdrowego życia.

Zamów teraz

Conzerol

Conzerol Plus: mięczak zakaźny u dzieci – leczenie

Mięczak zakaźny to choroba, która dla dziecka może być szczególnie uciążliwa. Ponieważ mięczak zakaźny jest chorobą zakaźną, dzieci mogą szczególnie łatwo zarazić się od siebie nawzajem. W szkole i poza szkołą dzieci utrzymują ciągły kontakt fizyczny oraz dzielą się zabawkami i innymi przedmiotami, przez co ryzyko zarażenia się wirusem mięczaka jest niezwykle wysokie.

Ponieważ dzieci nie rozumieją przebiegu choroby, grudki i guzki na skórze powodują u nich wielki dyskomfort. Mimo, że mięczak zwykle przebiega bezboleśnie, rozdrapane guzki wywołują swędzenie i podrażnienie, narażając dzieci na dalsze niewygody.

Czekanie, aż guzki same znikną, nie jest najlepszym sposobem leczenia mięczaka zakaźnego u dzieci. Aktywne i chcące się bawić dzieci nie zawsze pozwolą na obandażowanie chorych miejsc. Typowe metody usuwania guzków, jak wymrażanie czy łyżeczkowanie, mogą u dziecka wywołać lęk i być bolesne.

Lekarze zalecają stosowaną miejscowo maść jak Conzerol® Plus jako najlepszą metodę na mięczak zakaźny u dzieci.

Conzerol® Plus należy nakładać na chore miejsca na skórze dwa do trzech razy dziennie. Po wyschnięciu maści ważne jest zakrycie chorego obszaru, tak żeby lek został wchłonięty przez skórę i by dzieci nie mogły rozprzestrzeniać wirusa.

Już w ciągu jednego tygodnia regularnie stosowany Conzerol® Plus może zlikwidować grudki zostawiając czystą skórę. Zniknięcie guzków oznacza, że dziecko już nie zaraża i może wrócić do normalnych aktywności i zabawy z przyjaciółmi. Mięczak zakaźny nie jest już zaraźliwy.

Maść Conzerol® Plus jest bezpieczna dla dzieci powyżej 1 roku życia. Przy nadzorze osoby dorosłej leczenie mięczaka zakaźnego może być prowadzone już u dzieci w wieku przedszkolnym.

 


Co mówią klienci?

*efekty mogą się różnić

“Moja córka była chora na mięczaka zakaźnego, ale lekarz przepisał lekarstwo na egzemę. Leczenie wcale nie pomagało i guzy się nie goiły. Przyjaciel polecił nam Conzerol® Plus. Spróbowaliśmy i w ciągu tygodnia wszystkie guzy zniknęły”.*

“Mój syn miał setki krost na całym ciele. Lekarz dermatolog zalecił pigułki na trądzik, ale w tak młodym wieku wydały mi się zbyt radykalnym środkiem. Szukałam innych rozwiązań i zamówiłam Conzerol® Plus. Stosowałam go trzy razy dziennie i  syn pozbył się guzków w ciągu kilku tygodni.”*

“Mój nastoletni syn miał liczne guzki na ramionach. Jego lekarz twierdził, że jest to trądzik. Pomimo leczenia guzki nie znikały i przechodziły na inne części ciała. Umówiliśmy wizytę u dermatologa, który powiedział, że syn jest chory na mięczaka zakaźnego, zaraźną chorobę skóry. Nie była to przyjemna wiadomość, ale dzięki dobrej diagnozie mogliśmy zacząć leczenie. W ciągu tygodnia pojawiła się różnica i znikły prawie wszystkie krosty.”*

* Rezultaty stosowania maści Conzerol® Plus mogą się różnić

Conzerol® jest bezpieczny dla dzieci powyżej 1 roku życia.

POZBĄDŹ SIĘ MIĘCZAKA SZYBKO I BEZBOLEŚNIE

98% effective Efektywność 98% *Rezultaty mogą się różnić w zależności od przypadku Money back Gwarancja zwrotu pieniędzy Free shipping Darmowa dostawa

Kup teraz

Conzerol