Wróć do zdrowia szybko i bez bólu dzięki maści Conzerol®

Zamów teraz

Conzerol

Conzerol Plus: leczenie mięczaka zakaźnego u dorosłych

Mięczak zakaźny u dorosłych może wywołać duży dyskomfort i być powodem do wstydu. Choroba zmienia życie codzienne, utrudniając zwykłe czynności od zabaw z dziećmi do intymnych kontaktów.

Mięczak zakaźny jako choroba wirusowa jest łatwo przenoszony przez dotyk, a nawet przez wspólne korzystanie z przedmiotów codziennego użytku, np. ręczników. Istnieje ryzyko przeniesienia choroby na inne części ciała oraz zarażenia bliskich osób.

Dostępne są różne metody leczenia mięczaka zakaźnego. Część osób woli czekać, aż organizm sam poradzi sobie z chorobą, ale guzki mogą pozostać na skórze przez wiele tygodni, a nawet miesięcy. Przez cały ten czas możesz zarażać mięczakiem zakaźnym innych, musisz więc zakrywać chore miejsca  i unikać jakichkolwiek kontaktów seksualnych.

W leczeniu mięczaka zakaźnego czasem stosowane jest też wymrażanie lub łyżeczkowanie. Metody te polegają na usuwaniu guzków ze skóry przez użycie niskiej temperatury lub wycinanie zainfekowanego obszaru. Metody te dają szybkie wyniki, ale są skuteczne tylko dla małych skupisk guzków i niosą ryzyko blizn i infekcji.

Zamiast czekania miesiącami lub przechodzenia trudnej i bolesnej procedury możesz szybko i skutecznie pozbyć się mięczaka zakaźnego  stosując Conzerol Plus. Conzerol Plus to wyjątkowa maść stosowana miejscowo, która bezboleśnie pomaga pozbyć się mięczaka zakaźnego w ciągu nawet tygodnia.

Conzerol Plus to wyjątkowa maść stosowana miejscowo, która bezboleśnie usuwa mięczaka zakaźnego w ciągu nawet tygodnia.

Dla najlepszych rezultatów należy stosować maść w zainfekowanych miejscach dwa do trzech razy dziennie.

 


Co mówią klienci?

“Mój lekarz kazał mi poczekać, aż krosty same znikną. Po sześciu miesiącach stan był bez zmian. Spróbowałem Conzerol Plus i krosty zniknęły prawie zupełnie w ciągu dwunastu dni.”

“Po wycięciu części guzów przez dermatologa miałam brzydką i zakażoną ranę. Do dalszej terapii zdecydowałam się wybrać Conzerol Plus. Wszystkie zmiany na skórze zniknęły nie zostawiając blizn.”

Czy mogę stosować Conzerol® Plus w ciąży?

Conzerol® jest bezpieczny dla osób ciężarnych, nie powinien być jednak stosowany wewnętrznie.

Mam HIV/AIDS. Czy Conzerol® Plus jest dla mnie bezpieczny?

Conzerol® jest bezpieczny dla osób z HIV/AIDS. Nie stwierdzono w takich przypadkach żadnych skutków ubocznych.

POZBĄDŹ SIĘ MIĘCZAKA SZYBKO I BEZBOLEŚNIE

98% effective Efektywność 98% *Rezultaty mogą się różnić w zależności od przypadku Money back Gwarancja zwrotu pieniędzy Free shipping Darmowa dostawa

Kup teraz

Conzerol